Online Thee Cursus

Tijdens de thee cusus van Mariëlla Erkens zij is Theesommelier en de bekendste thee-expert op het gebied van tea & foodpairing in Nederland.
In 2013 werd zij Nederlands Theekampioen, is voormalig chefkok van haar eigen restaurant, maar houdt zich nu vooral bezig met thee.
Ze schreef het standaardwerk: Thee, de Nuchtere Neef van Wijn, waarin ze stap voor stap uitlegt hoe tea & foodpairing werkt.
Haar enorme kennis over thee deelt zij in deze online thee cursus.

Wat krijg je in de thee cursus van Mariëlla Erkens:

  • 51 videolessen over thee
  • Meer dan 2,5 uur aan video’s over thee in totaal
  • Een jaar lang toegang tot de online cursus
  • Rechtstreeks contact met thee expert Mariëlla Erkens via de online community

01. Introductie

Mariëlla Erkens, theesommelier, thee-expert, thee-auteur en theetrainer bij Cooking Academy, stelt zichzelf voor.
 

02. Theesoorten en productie

Wat is thee en wat is dat niet? Hoe wordt thee geproduceerd en hoe bewaar je het het beste?
 

03. Water voor thee

Wat is het belang van water voor al dan niet lekkere thee? En hoe kom je aan het juiste theewater?
Speelt de hardheid een rol? Wat is pH waarde?
 

04. Thee zetten en serveren

Thee zetten is niet simpel maar wel eenvoudig. Toch blijven veel Nederlanders hengelen met te heet en te hard water.
In deze module leer je hoe alles uit je mooie thee haalt.
 

05. Thee proeven

Smaken verschillen, toch? Dat hangt er vanaf. Smaak is objectief, proeven is subjectief. Smaak ervaren ook.
Hier leer je wat het verschil is tussen smaken, proeven en waarderen.
 

06. Documenten

Hier vind je de verschillende documenten en infographics die van pas komen bij het oefenen en proeven.

 

NIEUWSBRIEF

blijf op de hoogte van alle
proeverijen
workshops en rondleidingen